Co nabízím...

Profesionálně hraji v klubech, na svatbách, VIP akcích, plesech, firemních večírcích, oslavách narozenin a dalších společenských událostech. Disponuji hudební databází, která čítá desítky tisíců skladeb.

Možnost zajištění saxofonisty či houslisty

dj na svatbu michal šimáček

DJ na svatbu


Svatba je významnou životní událostí a správný výběr hudby může žádoucím způsobem umocnit svatební atmosféru - například při slavnostním obřadu, projevech blízkých přátel a rodiny nebo při tanci.

Pokud hledáte DJ na svatbu, neváhejte mě kontaktovat. Disponuji rozsáhlou hudební databází a vytvořím atmosféru přesně podle Vašeho přání.

DJ na VIP akce


Hraji na VIP společenských událostech, které jsou určeny pro vybranou skupinu hostů, jako jsou celebrity, vlivní podnikatelé, političtí lídři a další významené osobnosti.

Dj na oslavu


Dokonalá oslava se neobejde bez hudby. Můžete zvolit taneční hudbu, pokud chcete aby oslava byla energická a hosté se bavili tancem, nebo klidnější hudbu, pokud chcete vytvořit uvolněnější atmosféru.

DJ na večírek


Pravidelně hraji na formálních i neformálních večírcích, jako jsou večírky pro zaměstnance, klienty či obchodní partnery.

DJ na ples


Zajistím kvalitní hudební doprovod na maturitní ples, firemní ples či karneval.

Ostatní


Mám za sebou několik set hudebních akcí a připravím hudební doprovod pro každou příležitost. Neváhejte mě kontaktovat...

Nezávazná poptávka

Pro nezávaznou poptávku prosím vyplňte formulář. Do 48 hodin Vás budu kontaktovat.